Блог > Коментарі до замітки

Макіяж для голубих очей

Фіолетовий колір - це останній найпопулярніший писк моди, відтінок різних кольорових косметичних засобів, таких як тіні для повік. Цей незвичайний, інтригуючий відтінок тіней може прикрашати ваші очі не тільки ввечері, під час важливої події, але й протягом дня, коли ви виконуєте ніжний макіяж.

Макіяж для голубих очей. Фіолетовий колір

Макіяж для голубих очей

Фіолетовий колір - це останній найпопулярніший писк моди, відтінок різних кольорових косметичних засобів, таких як тіні для повік. Цей незвичайний, інтригуючий відтінок тіней може прикрашати ваші очі не тільки ввечері, під час важливої події, але й протягом дня, коли ви виконуєте ніжний макіяж. Все залежить від того, як покладені тіні на віко. Правильно підібрані методи виконання фіолетового макіяжу для очей є надзвичайно важливим моментом, так як неправильне використання тіней при інтенсивному кольорі може призвести до не естетичного ефекту, типу синці під очима.

Робимо фіолетовий макіяж для голубих очей самостійно

Різні відтінки фіолетового кольору можуть виглядати дуже цікаво. Завдяки цьому ваш повсякденний макіяж може бути змінений. Однак варто пам'ятати, що не для кожної з нас підходить відтінок з цієї палітри кольорів. Фіолетовий колір і його відтінки ідеально підходять шатенкам з темною або оливковою шкірою. Цей колір непогано виглядає також у блондинок, у яких відтінок шкіри слонової кістки.

Однак, фіолетові тіні повинні уникати жінки, чия шкіра має схильність до надмірного розширення кровоносних судин.

Як правильно виконати фіолетовий макіяж очей

Існують спеціальні прийоми, які дозволять навіть починаючому домогтися дуже свіжого макіяжу з очей з відтінком фіолетового кольору. Для початку дуже важливе значення має нанесення на шкіру відповідної ґрунтовки. Ґрунтовку потрібно наносити не тільки на шкіру повік, але і на шкіру особи. Дуже важливо, щоб ґрунтовка була рівномірно розподіляється по всій поверхні шкіри. Це можна зробити за допомогою спеціальної кисті або губки. Завдяки цьому вдасться уникнути виникнення непривабливих смуг.

Після нанесення захисного покриття на всю поверхню особи нанесіть сипку пудру. На шкіру повік завдати подвійне кількість пудри. Не забувайте також про те, що потрібно застосувати більше її кількість на шкіру, що знаходиться під нижнім століттям. Косметика добре фіксує макіяж і полегшує нанесення наступних косметичних кольорових коштів на поверхню шкіри.

На підготовлену шкіру повік можна нанести тіні. Існують різні техніки макіяжу з очей. Ви можете використовувати одноколірні фіолетові тіні або його відтінки. Однокольорову фіолетову тінь можна наносити на все віко за допомогою спеціального аплікатора. Потім слід ретельно розтушувати його кордону таким чином, щоб кордон переходу між тінню і шкірою була невидной.

У разі нанесення фіолетового відтінки тіней спочатку потрібно нанести тіні на віко яскравих і темних відтінків. Накладати тіні потрібно на всю верхню повіку. Саму темну тінь потрібно накласти всередині зовнішнього куточка ока і намалюйте тонку лінію всередині нижнього століття. Яскраву тінь наводимо за допомогою аплікатора прямо під дугами брів і у внутрішніх куточках очей. У цьому випадку також потрібно пам'ятати про те, щоб точно виділити видиму кордон між кожною з тіней.

Фіолетові тіні - це ідеальний спосіб зустрічі весни прекрасними квітами і змінами в повсякденному макіяжі. Застосування згаданих вище рад, за допомогою макіяжу можна отримати надзвичайний вигляд.

Виразні очі, це заслуга співпраці чорного олівця і коричневих тіней, а також сильно збільшені і нафарбовані вії.- читати >>> Макіяж від Меган Фокс

 

Існують якісь маленькі секрети, які вище моди, і володіння ними може підлити впевненості кожній жінці Читати далі >>>>Омолоджуючий макіяж

 

Макіяж для брюнеток

Домінуючими кольорами макіяжу для брюнеток з карими очима є коричневий, трав'янистий і рожевий.

Більше »

 

Что ты не должна говорить мужчине…  Читайте в статье - Что нельзя говорить мужчине

 

А вот стильный макияж к празднику мастерства у женщин не хватает. Читать далее >>> Макияж от Меган Фокс ....

 

Советы как понравиться парню… Читать далее>>> Советы как понравиться парню.... Читать далее>>> Советы как понравиться парню....

 

Как питаться для укрепления иммунитета - Читать далее....Какие продукты укрепляют иммунитет....

 

Что еще является причиной возникновения тромбофлебита читайте далее >>> Тромбофлебит нижних конечностей  как лечить....

 

Факторы укрепляющие здоровье человека - Читать далее >>>> Факторы укрепляющие здоровье человека....

 

 


 

п'ятниця, 25.01.2013, maternity
Коментарі
2013/02/20 16:23:05
макіяж очей. Якщо робиться акцент на очі, то без тіней не обійтися. Вибирайте потрібний відтінок, запасіться олівцем зі спеціальною губкою на кінці (щоб тіні було легко розтушувати) і нанесіть тіні на верхнє віко так, щоб область під бровами була світлою, а у зовнішнього куточка ока - темної. Стрілки можна намалювати з допомогою рідкої підводки для очей, підвести очі зверху і знизу або виділити куточки. Пухнасті вії завжди в моді, і щоб отримати потрібний результат, після кожного шару туші розчісуйте вії чистої щіточкою - тоді можна буде завдати до чотирьох шарів туші, і вії будуть виглядати природно і разом з тим розкішно.
-
2013/03/23 14:38:12
Кращі грунти для особи дають відповідний рівень прозорості й ефект, якого ми шукаємо.
Ґрунтовка высветливающая ми можемо застосовувати для будь-якого типу шкіри.
Якщо Ваша шкіра чутлива або суха рекомендую шпал мінеральні, так як при цьому смаглявий дозволені тільки легкі косметика.
Грунтовка для змішаної шкіри і нормальною.
Для цих типів шкіри підходять всі формули - рідини і вершковим соусом. Країну завжди такі рідини для особи грунтовка, які, відповідно, zakryją недоліки шкіри.
Грунтовка для шкіри з акне повинен не тільки приховує недоліки, але і дозволяє шкірі дихати. Я рекомендую ґрунт Під Двадцять Анти! Вугрі, огляд якого ви можете прочитати за цим посиланням.
Грунтовка для жирної шкіри - обов'язково повинен бути ґрунт matujący, який покрити недоліки нашої шкіри. Ґрунти matująco - масаж також буде ідеальною обробки макіяжу для цієї особи.
Останні замітки